03-6963544
שעות פתיחה:
ימים א'-ה': 09:30-20:00
יום ו': 09:30-14:00
כתובת: רח' אבן גבירול 48 ת"א
אני מעוניין להצטרף לרשימת התפוצה הבאה:
כללי
סדנאות בחנות
מורים לנגינה
שם       
אימייל  

 

 

 דרושים עובדים למכירות וניהול.

  נא לשלוח קורות חיים:

  pianowor@barak.net.il

 

Piano Disc

Piano-Disc            ||  פסנתר המנגן לבד

הפיאנו דיסק הוא  ללא ספק אחת ההמצאות המדהימות והמתוחכמות בשטח המוסיקה והפסנתר בעשורים האחרונים !

חברת PianoDisc מארה"ב, היא החברה הגדולה בעולם בתחום ה player piano, הפסנתר המנגן מעצמו. החברה פיתחה מערכת דיגיטלית מתוחכמת, היכולה להיות מותקנת בתוך כל פסנתר אקוסטי, חדש או ישן, כנף או עומד, והגורמת לו לנגן מעצמו כל יצירה או קטע נגינה, משיר פשוט ועד לקונצ'רטו המורכב ביותר, מאלטון ג'ון ועד לרחמנינוב, מהביטלס ועד גרשווין, מיונתן הקטן ועד למעוף הדבורה.

המערכת יכולה לנגן קטעי סולו פסנתר אך גם יכולה לשלב קטעים בהם קטעי הסולו משולבים בליווי תזמורת או להקה המושמעים דרך מערכת הפיאנודיסק אותה מחברים לרמקולים רגילים. התוצאה: הפסנתר מנגן סולו, בליווי התזמורת או הכלים האחרים, בסינכרוניזציה מלאה עם הפסנתר. נתונים דיגיטליים המבטיחים את התזמון המופלא נמצאים על דיסקים מיוחדים של חברת PianoDisc , לחברה אלפי דיסקים שונים שהוקלטו על ידי מיטב הפסנתרנים, במגוון רחב של סגנונות מוסיקליים.

בנוסף, ניתן להתקין בכל פסנתר מערכת הקלטה של PianoDisc  המאפשרת להקליט ישירות כל קטע שינוגן בפסנתר, כך שניתן יהיה לשחזר את הנגינה בכל הזדמנות בפסנתר זה, או גם בכל פסנתר אחר שבו מותקנת מערכת של PianoDisc מערכת ההקלטה איננה מקליטה את צליליו של הפסנתר, אלא מפענחת את הפעולות שמבצע הפסנתרן ושומרת אותם כקובץ נתונים דיגיטלי.

ניתן לשמור את הקבצים גם לנגינה מאוחרת . כל קטע שהוקלט , משחזר בנאמנות מוחלטת את הנגינה שהוקלטה על ידי הפסנתרן, בדיוק כפי שניגן אותו. במילים אחרות: הפסנתר מנגן באמת, הפטישים מקישים, וניתן להנות ממראה הקלידים הנעים, כאילו ופסנתרן היה מנגן בהם בווירטואוזיות שלא תאמן. קשה להבין את מיומנותה של המערכת הזאת ואת האפקט שהיא יוצרת, עד שמתנסים בה באופן אישי, ואתם מוזמנים לעולם הפסנתרים למטרה זו בדיוק.

למערכת יישומים מרחיקי לכת בהרבה תחומים לימודיים, מקצועיים, יצירתיים וכמובן בידוריים, שכן פסנתר עם מערכת    PianoDisc מהווה אטרקציה בלתי רגילה בכל מקום בו הוא מוצב, בין אם זה בית מלון, פואייה של אולם, מרכז קניות או מסעדה יוקרתיתהתקנת המערכת הממוחשבת איננה פוגעת בפסנתר ומאפשרת להמשיך ולנגן כרגיל, ואף ניתן להצטרף למערכת ולנגן דואט – פסנתרן  PianoDisc עם.

התקנת מערכת PianoDisc הינה מורכבת ודורשת מיומנות גבוהה והסמכה מלאה של החברה.  ברשותנו מתקינים שהוסמכו במיוחד על ידי המנהל הטכני של חברת PianoDisc הסמכות העליונה של החברה, בקורס מיוחד ומקיף שניתן לאחרונה כאן בישראלכיום מותקנות בישראל מערכות של PianoDisc במלונות, מעונות דיור מוגן, אולמות, קניונים, וכמובן בבתים פרטיים. להדגמת אחת המערכות הייחודיות של ,  PianoDisc הנכם מוזמנים לאולם התצוגה של 'עולם הפסנתרים.

 

לצפייה בסרטון