קונצרטים וסדנאות

[av_slideshow_full size='featured' min_height='0px' stretch=" animation='slide' autoplay='false' interval='5' control_layout='av-control-default' src=" attachment=" attachment_size=" position='top left' repeat='no-repeat' attach='scroll']
[av_slide_full id='3944'][/av_slide_full]
[/av_slideshow_full]

[av_one_full first min_height=" vertical_alignment='av-align-top' space=" margin='0px' margin_sync='true' padding='10px' padding_sync='true' border=" border_color=" radius='0px' radius_sync='true' background_color='#ffffff' src=" attachment=" attachment_size=" background_position='top left' background_repeat='no-repeat' animation=" mobile_display="]
[av_textblock size=" font_color=" color="]

עולם הפסנתרים – חנות פסנתרים בתל אביב

עולם הפסנתרים גאה לארח מוסיקאים ופסנתרנים מהשורה הראשונה בישראל בסדרת מפגשים מוסיקליים יוצאי דופן. מסורת זאת  של סדנאות וכיתות אומן שהתפתחה אצלנו במשך השנים, זכתה להצלחה רבה, ונערכת באווירה מוסיקלית אינטימית וייחודית, המאפשרת שילובים מוסיקליים מעניינים ומסקרנים. ידידנו מוזמנים לפגוש את גדולי המוסיקאים והפסנתרים בישראל "בגובה העיניים" וללא מחיצות,  לשאול אותם כל שאלה שמסקרנת אותם, לקבל עצה מקצועית, לקבל מהם אינפורמציה על עצמם שאי אפשר לקבל באף מקום, אישית, מדויקת ומעניינת וכמובן לנגן להם או אף איתם ולקבל הדרכה ועזרה. כל זה כשכולם מנגנים ומאזינים לכלי נגינה ופסנתרים הטובים בעולם. חשוב לציין שלרוב הסדנאות יכולים להירשם גם חובבי מוסיקה שאינם מוסיקאים, המעוניינים לבוא, לראות, לשמוע ולהתעדכן. ובמקביל גם מוסיקאים ופסנתרנים חובבים ומקצוענים, שיכולים להשתתף אקטיבית במהלך הסדנא.

בשנים האחרונות אירחנו בין היתר את שלמה גרוניך,עומרי מור, אריק נייסברג וטוני פאנצ'לה,  יוני רכטר ואסף שלג, ובעתיד מתוכננות סדנאות עם ליאוניד פטשקה ורבים נוספים.

הסדנאות וכיתות האומן מאפשרות לנו לשמור על קשר עם ידידינו, לאפשר להם להעשיר את עולמם המוסיקלי בדרך ייחודית, לאפשר לאמנים לתת מעצמם אספקטים נוספים ושונים מאלה הקיימים בהופעות הרגילות, ובין היתר להעניק לאחרים ישירות חלק מהידע והנסיון שלהם.  ולנו… סיפוק בלתי רגיל מהתוצאות והמחמאות.

אם גם אתם חולמים על מפגש אישי עם המוסיקאי האהוב עליכם, הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו ( דרך צור קשר  או דרך חברות בפייסבוק )  ונעדכן אותכם באירועים הבאים. זכרו – עקב מגבלות המקום, ומתוך רצון לשמור על אינטימיות, מספר המשתתפים בסדנאות קטן וכדאי להרשם מוקדם.
[/av_textblock]
[/av_one_full]

[av_textblock size=" font_color=" color="]
מתוך דברי המשתתפים בסדנאות בשנים האחרונות :

"זאת חוויה מדהימה לשבת מולו (שלמה גרוניך), להקשיב לו, לראות את הכשרון …, מאלתר קצת, מדבר קצת. כיף להיכנע לגחמות שלו (…) ולהתגבר על המבוכה ולהמהם ולזמזם… בהזדמנות הראשונה שיש לכם – לכו לסדנה."

"הסדנה היתה מחשמלת. מפגש אמיתי עם היוצר … אלתורים, דואט פסנתרים מרהיב, מקצבים והרבה נשמה."
[/av_textblock]

[av_gallery ids='4148,4147,4146,4145,4144,4143,4142,3523' style='thumbnails' preview_size='portfolio' crop_big_preview_thumbnail='avia-gallery-big-crop-thumb' thumb_size='medium' columns='4' imagelink='avianolink noLightbox' lazyload='deactivate_avia_lazyload']