ממליצים ואוהבים

אמנים ממליצים

פרופ’ אריה ורדי – מנחה הסדרה

‘אינטרמצו עם אריק’ ופסנתרן
שם המפיק/במאי, צוות 'אינטרמצו עם אריק' ובשמי אני מבקש להודות לכם מעומק הלב על פסנתר הפציולי שאפשרתם באדיבותכם להעמיד לרשת ההקלטות וצילומי הסדרה

הפציולי מוכר לי היטב כפסנתר שהיה בביתי בחו"ל במשך שנה שלמה וכן הוא הפסנתר שעליו הקלטתי תקליט של הקונצ'רטות מאת מוצארט. אני מלא התפעלות מהכלי הנדיר הזה שמייצג מלאכת מחשבת בייצור הפסנתר וההשקעה בשלמות כל פרט. כתוצאה מכל אלה, מצטיין הפסנתר בצליל חם ועשיר ובמנגנון מושלם, שמאפשר לפסנתרן להעביר את מלוא רגשותיו מן האצבעות אל הצלילים. מאז "כניסת" הפסנתר לתכנית שלנו, פתחנו דף חדש באיכות הצליל, שכל אורחי התכנית גמרו עליו את ההלל. בעתיד נוכל להזמין לתכנית את מיטב הפסנתרנים בעולם, שמחלק מהם כבר קיבלנו הסכמה עקרונית, להשתתף בעת שיבקרו בארץ. אנחנו חוזרים ומודים לכם ומבקשים לציין את מלוא ההערכה וההוקרה לפסנתר המצויין הזה.

יוני רכטר

בהופעותי, בין היתר בפסטיבל ישראל, ניגנתי בהנאה בפסנתרים של 'עולם הפסנתרים'. הצוות מקצועי מאוד, ואני נהנה להגיע ל'עולם הפסנתרים' עם חברים המעוניינים לרכוש פסנתרבחנות הזאת יוצרים קשר עם האנשים שעושים מוזיקה והיא נותנת תחושה נעימה של בית מלאכה עם ערך מוסף.

שלמה גרוניך

לחמי – איש נדיר, נשמה חמה תודה על הכל, על עולם של פסנתרים מלא השראה. אוהבים אותך ואת כל הצוות.

שלומי שבן

לפני כחמש שנים הכרתי את "עולם הפסנתרים" ומאז היה לי העונג לעבוד איתם ואך ורק איתם ( השכרות פסנתר להופעותהקלטות וקניית כלים). מה שהופך את "עולם הפסנתרים" לעסק חריג בנוף הישראלי הוא קודם כל איכות הפסנתרים יוצאת הדופן שלהם אבל למעלה מזאת האנשים שמאחוריהם. לא נתקלתי בצוות כ"כ מקצועי, ישר, ואוהב מוסיקה שכמותם בחיי המקצועיים. בכל פעם שאני עובד עם "עולם הפסנתרים" אני מתענג על העובדה שיש עוד אנשי מקצוע כאלה: מהדרגה הגבוהה ביותר, שיכולים להפתיע אותך רק לטובה. אני נהנה להמליץ עליהם ולשמוע את התגובות הנרגשות מאנשים, שכמוני, לא מצפים לכזאת רמה של יושר ומקצועיות. אין לי מספיק סופרלטיבים כדי לתאר את הייחודיות של בית העסק הזה. אני אוהב אותם.

ארקדי דוכין

"חמי מבין את השפה של המוזיקאים, שלפעמים יכולה להישמע ג'יברישית. מושגים כמו פסנתר 'חם', 'כהה', 'בהיר', 'כואב'. לאט-לאט חמי חדר לעומק הטעם שלי, וככה התחלנו לעבוד ביחד. הוא מבין את הצרכים של מוזיקאים, ובאופן ספציפי את הטעם שלי, שהוא לא סטנדרטי. אני לא אוהב פסנתרים 'טובים' ולא מחפש 'פירמה', אלא נשמה וסגנון. אני צריך פסנתר שמתאים לקול שלי, שהוא לא חזק, ושיעטוף אותי נכון".

ליאוניד פשטקה

חמי וכל הצוות של עולם הפסנתרים, תודה מכל הלב על שנים של מקצוענות, שירות מעולה, פסנתרים נפלאים והכי חשוב, לב חם ואכפתיות. תודה חמה גם על פסנתר הכנף Otto Meister שרכשתי מכם. אתם בעיני מספר אחת.

רן דנק, פסנתרן קונצרטים

חמי היקר,
רציתי למסור את תודתי והוקרתי העמוקה לשירות החם והמסור אשר נתת. לא יכולתי לצפות לפסנתר טוב יותר, והתמיכה אשר הצעת עזרה לי ללא שיעור.
בתודה מקרב לב,

גיא שקולניק, פסנתרן וד"ר באוניברסיטת תל אביב.

מהטלפון הראשון שהרמתי ל"עולם הפסנתרים" חשתי שלא מדובר בבית עסק רגיל אלא בבית מוסיקה. מעבר למקבץ הכלים האיכותי שבחנות, התחושה היא של מוסיקאים העובדים עבור מוסיקאים ומסייעים להם ברכישת הכלי הספציפי שיתאים ויאפשר להם ביטוי מוסיקאלי טוב ועשיר יותר. חשוב לא פחות, היחס החם והחברי ב"עולם הפסנתרים" המשיך גם לאחר שרכשתי את הפסנתר. עולם הפסנתרים מסייע למוסיקאים בנדיבות גם בעניינים שמעבר לרכישת כלי ומבחינתי זוהי חנות הפסנתרים הטובה בישראל.

צחי סולסקי, פסנתרן קונצרטים

חמי היקר
אנו מכירים משנת 1997, עת חיפשתי פיתרון כפסנתרן להטרדות מצד שכנים והופניתי אליך על ידי חבר.
ציפיתי לפגוש מנהל מעונב ורציני, יבש למדיי כצפוי… במקום זאת לקחת אותי מייד לחדרך ובמשך 455 דקות צפינו בוידאו משעשע של הפסנתרן ויקטור בורגה… בהחלט לא מה שציפיתי.
לאחר מכן גילינו חיבה משותפת לעוד אלף נושאים, וגם קניתי אצלך פסנתר Seiler מעולה.

במשך השנים, כל דבר הכי קטן שהייתי צריך, מייד היית שם, אתה וצוות עוזריך, כדי לתקן, לשפר, לשפץ, לייעץ.

כשאני מספר על חנות הפסנתרים שבה תמיד כל הפסנתרים מכוונים, תמיד במצב תחזוקתי מעולה, ותמיד יודעים בה להסביר כל פרט ופרט במבנה הפסנתר ותפקודיו השונים, אני נתקל בחוסר אמון… אך החנות אכן קיימת!

מעבר לכל אלה, זו חנות שמבינה, מוקירה, מכבדת, אוהדת ובמובנים רבים אף 'מתדלקת' אמנים במנות של השראה. אם אלה ערבי קונצרטים (והופעתי בלא מעט כאלה), סדנאות וכיתות אמן, מעורבות בפרויקטים שונים בארץ ומעבר לים, כאמן בהחלט הייתי מרגיש בבית בכל פעם שקפצתי לביקור בחנות עת גרתי בישראל, וגם כיום בכל פעם שאני מצלצל אל חמי ממעוני החדש בדרום צרפת.
כל הצוות חברותי, עליז ומאיר פנים, אוהב אנשים ותקשורת ברורה וידידותית. האווירה היא תמיד של צמיחה, פריחה, יצירה, שגשוג והארה לכל מי שעומד עמכם בקשר.

אוהב

ד"ר אליעזר אלפר' 

מנחם בנבנישתי – חמי – אוהב מוסיקה, אוהב את הבריות ואוהב פסנתרים כאחת, מקרין איכפתיות ועושה חסד לכל הבאים בשעריו. ביניהם אוהדי מוסיקה, מקצוענים וחובבנים, וכולם מרגישים בבית. כבר במפגש הראשון נעשים ידידים. האמינות והנאמנות של חמי ואנשי הצוות, וגישתו לפנים משורת הדין והחשבון ידועות לכל.

ואמנם, אם תבדוק מעבר לאווירה מה נעשה בשטח, תגלה מקצוענות בלתי מתפשרת והשקעה בלתי פוסקת. חמי עוסק עם מיטב יצרני הפסנתרים בעולם. ידו תמיד על הדופק, וזה גם בזכות נוכחותו העירנית בתערוכת יצרני הפסנתרים העולמית בפרנקפורט פעמיים בשנה. העדכונים נראים מיד ב"עולם הפסנתרים."

טובי המכוונים בארץ מתכבדים לעבוד עם חמי, אך מעל הכל הוא ההכרה האמנותית שגומלים מיטב הפסנתרנים הישראלים. רבים מאלה מייצגים את ישראל בכל העולם, ונהנים משרותי החנות – מפסנתרים מעולים שרכשו או שכרו. אווירה מיוחדת שורה בחנות בהיותה הספק הבלעדי בארץ של פסנתר הכנף המשובח והיוקרתי Fazioli המיוצר לפי הזמנה ייחודית. רבים באים רק כדי לנגן בפסנתרים אלה, גם בלי תקווה גדולה לרכש אחד מהם.

לתענוג הוא לכולנו – חברי מועדון החברים – להרגיש בעולם הפסנתרים ממש – לשוט בשני אולמות החנות מ- Fazioli ל- Seiler , ומ- Bohemia ל- Yamaha ולחוות את הצליל העשיר והמגוון של מיטב הפסנתרים שבעולם. שבח זה גם הוא בזכות הברירה המושכלת ברכישתם וההשקעה הרבה בתחזוקתם.

בהערכה רבה ובידידות.

אמנים ממליצים | מוסדות ממליצים | לקוחות פרטיים ממליצים | מכווני פסנתרים ממליצים

 

מוסדות ממליצים

מיכאל אייזנשטדט – מתאם אומנותי

חמי יקר,בסיומה של עונה נוספת באופרה הישראלית ברצוני להודות לך על שיתוף הפעולה המתמשך לאורך השנים בכלל ובעונה אחרונה זאת בפרט. העבודה המתמשכת במהלך השנה כולה כמעט ואינה מאפשרת לאף אחד מאיתנו לעצור לעתים לרגע קט ולומר כמה מילים של תודה. אז עתה כשהעונה מאחורינו ואנו כבר כמובן נערכים לקראת העונה הבאה, אני לוקח את פסק הזמן הזה לכתוב לך ולהודות לך על שיתוף הפעולה המתמיד והנעים ועד כמה מהנה לעבוד אתך יחדיו.  אין כל ספק כי אנו כבר יודעים היטב לעבוד יחד ולהינות מהעבודה השוטפת לאורך העונה כולה בפרוייקטים כאלו ואחרים. ההיענות המתמדת שלך עוזרת לנו תמיד להשיג את התוצאה האופטימלית בכל אירוע שהוא, קטן כגדול.

שוב רוב תודות על העבודה הטובה ועל היחס החם שלו אנו זוכים בקשר שלנו אתך ואנא העבר תודה זו גם לכל הצוות שלך שעושה עבודה מעולה לאורך כל השנה.
להתראות בעונה הבאה, בברכת קיץ נעים.

 

שמואל שנער – מנכ"ל

לחמי יקירנו,  תודה גדולה וחמה מכולנו, ההנהלה והנגנים, בתזמורת הקאמרית הקיבוצית על תרומתך הנאה והחשובה להצלחת ערב הגאלה שקיימנו במוזיאון ת"א.
נשמח, כמובן, להמשיך ולשתף פעולה ואנו מודים לך ולצוות שעובד אתך על מאור הפנים והטיפול המסור והמקצועי בכל פניה שלנו.בכבוד ובתודה עמוקה,ירון גוטפריד – מנהל מוסיקלי

 

גלעד שיבא – פרויקט קשת אילון

חמי יקר, ברכות חמות לשנה החדשה ותודה מקרב לב על הפסנתרים והיחס החם.

בהוקרה ובתודה

 

קונסרבטוריון אנזאגי

בת"א מבחר גדול של בתי מסחר לכלי נגינה. קונסרבטוריון "אנזאגי" ברמת גן, העדיף את "עולם הפסנתרים" בגלל היחס האישי, ההסברים שניתנים עם הבנה וסבלנות, ובגלל המקצועיות. חמי בנבנישתי, פסנתרן מבורך בידע ובאמינות, ולידו הצוות הנהדר, רובינה, לודמילה והאחרים, שמוכנים לפתור כל בעיה במקצועיות, בהבנה וביחס אישי.

אסתר רוזנברג – מנהלת ומיסדת
קונסרבטוריון אנזאגי לימודי נגינה, תאוריה והרמוניה
רחוב דוד 10 רמת גן  03-6733632

אמנים ממליצים | מוסדות ממליצים | לקוחות פרטיים ממליצים | מכווני פסנתרים ממליצים

לקוחות פרטיים ממליצים

 

מנעמה וכל משפ’ אור

לחמי וכל צוות "עולם הפסנתרים"
תודה על השעות הנפלאות שבילינו בעולם הפסנתרים שלך תודה על העזרה הרבה ועל הנתינה לאורך כל התקופה.
" יש הנותנים את כל המעט אשר להם הם המאמינים בחיים, הם מלח הארץ וטנאם מלא תמיד… (ג'בראו ח'ליל ג'ובראן – הנביא) "

 

אריק פרץ' 

מאחד שרק ביקש להתחיל לנגן בפסנתר בשלב מאוחר בחייו, הפכתי למי שעולמו סובב את הכלי המופלא הזה. כניסתי לעולם הפסנתרים, והשפעת המקום הקסום הזה עלי משולה לאדם שחיפש אשה ומצא אהבה.הקסם המסתורי שאופף את המקום, מנתק אותו מהעולם שבחוץ, תולה אותו בין שמיים לארץ במקום בו אין דבר פרט לאותו חוט חמקמק המקשר בין כל מי שהפסנתר הוא הרבה יותר מכלי נגינה עבורם.

תודה על שהכרתם לי את הפן האמיתי של העולם הזה. תודה על שטיפלתם בי במסירות, המבקשת למצוא לי את פסנתר האקסקליוור שלי. אותה חרב מיתולוגית שתנתן על ידי גבירת האגם, ותתאים לבעליה באופן פרטני. תודה על סבלנות איו-קץ לכל שגיונותיי.

תודה על העזרה בתחילת דרכי בנגינה. אפילו את מורתי לפסנתר, עליה, ממש כמו הכלי עצמו, נאמר "היילכו שניים יחדיו בלתי אם נועדו" – מצאתי בהיכלכם הקסום.

אין זה בית עסק , כי אם ארץ של פנטזיה. ואליה, אכנס דרך מאורת הארנב, בכל עת שאחפוץ לצרוף את נפשי.

שלכם,

 

טל

לחמי

בימים אלה אני חש שמחה רבה ועונג לא רגיל לנוכח כלי חדש, מדהים בצלילו וביופיו, המוצב בביתי מזה כמה ימים. אני חושב שתחושות נהדרות אלה פוקדות אותנו פעמים ספורות בחיינו, וזו בהחלט אחת מהן.
הכלי הזה הוא פסנתר ה "SEILERR", שעליו חלמתי למעשה כשנה, וחשבתי שמן הראוי יהיה לספר לך על כך ולהגיד תודה רבה, משום שעזרת לי מאוד בהגשמת החלום.
ברצוני להביע תודה והערכה מיוחדת גם ל לודמילה: האדיבות, הסבלנות, הרוח הטובה, השעות הנוספות, הדעה המקצועית – כל אלה תרמו לי מאוד בלקיחת ההחלטה ובבחירת הכלי המתאים לי ביותר, ובלעדי כל אלה אני לא בטוח שאותה בחירה הייתה מתקבלת, אם בכלל.
עכשיו תואיל לסלוח לי, עברו כבר כמה דקות ובכלל לא ניגנתי…

ר.ל.

לחמי מ"עולם הפסנתרים" שלום רב,
זה חודשיים שיש לי את כנף ה "SEILERR" החדש ואני מתמוגגת מדי יום. זה שנים שלא הרביתי בנגינה כפי שזה קורה לי עכשיו, וזה מפני שאינני שבעה את צליליו היפים של הפסנתר. כל יצירה נשמעת בו שונה לחלוטין ממה שהייתי רגילה לשמוע. בקיצור, התאהבתי בזיילר שלי החדש.
ועל כן אני רוצה לשתף אתכם בשמחתי זו כי גם לכם יש חלק נכבד בה.
אני מודה לכם על השירות והיחס
ואשמח תמיד להמליץ עליכם.
בכבוד רב,
עמנואל

משפחת גבאי

לחמי,
שנה טובה ומבורכת
לך, למשפחתך ולעובדיך.
הפסנתר נפלא, השירות מצוין
וכף להתחיל כך שנה חדשה.
בברכה,
משפחת גבאי

 

ברצוני להודות לחמי, מעולם הפסנתרים על השירות הנפלא שקיבלנו ממנו בקניית הפסנתר. במהלך החודשים האחרונים חיפשנו פסנתר כנף, ובסוף החלטנו לקנותו מחמי, לאור העובדה שזכינו בשירות נהדר, חם ואוהב, אדיב וסובלני, ללא נסיון למסחר עצמו על מנת שנקנה ממנו את הפסנתר, ומעל לכל, קיבלנו שירות אמין ומהימן.
כמו-כן ברצוננו להודות לרובינה על היחס הנדיב והסובלנות היתירה כלפינו.
עם קבלת הפסנתר הופתענו לגלות כי הפסנתר מדהים ביופיו וב"תוכנו".
תודה מיוחדת על אספקת הפסנתר טרם המועד שנקבע, כיוון שהובא בטיסה במיוחד לשם כך, כפי שנודע לנו אחר כך.
אנו שמחים שהשקענו את מיטב כספנו בקניית פסנתר זה מחמי ומעולם הפסנתרים, וטוב לנו לדעת שמצאנו פינה חמה ואדיבה שנשמח להמליץ עליה לאחרים בעתיד.
חמי, אנחנו מודים לך ומוקירים אותך.

 

מכווני פסנתרים ממליצים

משה פורת – מכוון פסנתרים מאז שנת 

הכרות רבת שנים עם "עולם הפסנתרים" כמכוון פסנתרים מאפשרת לי להמליץ בחום לכל רוכש פסנתר פוטנציאלי לפנות לחמי ולצוות שאיתו ומובטח שיקבלו שרות מקצועי אדיב וחייכני, מוצרים באיכות מעולה ועמידה באחריות הניתנת על ידם ללא פשרות. ואת כל אלה אני אומר למרות ש"עולם הפסנתרים" במובן מסוים מתחרים בי. נסו ולא תתאכזבו.

עולם הפסנתרים – חנות פסנתרים בתל אביב

שמרו על קשר

היו הראשונים לדעת על פסנתרים חדשים שמגיעים, השארו מעודכנים בעולם הפסנתרים!

שמרו על קשר

היו הראשונים לדעת על פסנתרים חדשים שמגיעים, השארו מעודכנים בעולם הפסנתרים!